חמש הנקודות שלי

החזון שלי לירושלים נשען על חמישה יעדים מרכזיים: דיור, חינוך, תעסוקה, ניקיון ופיתוח העיר.

דיור

נפשיר את הקפאת הבניה! תכניות דיור לזוגות צעירים בירושלים נתקעו בעקבות לחצים פוליטיים הגיע הזמן לשחרר אותן!

בשנים האחרונות אנו מתמודדים עם הגירה שלילית הולכת וגוברת מירושלים, בשל הקפאת הבניה שיצרה מחסור חמור בדירות, ופגעה במיוחד בזוגות הצעירים. המצב הזה דורש שינוי יסודי. אני מתכוון לשחרר באופן מיידי תכניות בניה שהוקפאו בעשור האחרון תחת לחץ מדיני ופוליטי. קידום התכניות הללו יביא לכך שלראשונה מזה שנים, נוכל להציע פתרונות דיור לזוגות הצעירים, ולעצור את ההגירה השלילית המחלישה את ירושלים וגוזלת ממנה משאבים יקרים.

תעסוקה

אלפי מקומות עבודה חדשים! נשמור על הצעירים בירושלים, ונמשוך את המעסיקים הגדולים!

ירושלים אינה יכולה להתפתח בתחום התעסוקה כאשר היא מסתמכת רק על המגזר הציבורי – משרדי ממשלה וכדומה. אנחנו חייבים להביא לירושלים את המגזר הפרטי ואת תעשיית ההיי טק, ואפשר וצריך להביא אותם לירושלים. התפתחות הבניה בעיר תסייע לנו לשמור על הון אנושי איכותי, ולמשוך לירושלים את המעסיקים הגדולים במשק.

חינוך

השקעה במערכת החינוך! הגיע הזמן להציב את תלמידי מערכת החינוך בירושלים בראש סדרי העדיפויות של העיר!

מערכת החינוך היא המקום בו גדל ומתחנך דור העתיד של ירושלים. אני מתכוון להקצות נתח משמעותי מהמשאבים שיתקבלו מתנופת הבניה והתעסוקה, לרווחתם של תלמידי מערכת החינוך בירושלים, מכל המגזרים. חסרות לנו כיתות, חסרים לנו מבנים, ובעיקר חסרה לנו מדיניות שתציב את צרכי מערכת החינוך בראש סדר העדיפויות. אני מתכוון לעשות זאת.

ניקיון העיר

מחזירים את היופי לירושלים! רק רפורמה מקיפה באגף התברואה תביא לשיפור מצב הניקיון ברחובות העיר!

ירושלים היא בירת העם היהודי, והגיע הזמן שהיא גם תיראה בהתאם. רחובות נקיים ומטופחים הם הבסיס לעיר תוססת ומתפתחת. אני מתכוון להקדיש חלק ניכר מזמני לביצוע רפורמה מקיפה בתחום התברואה ושיפור פני העיר, הגברת האכיפה, ותקצוב תכניות חינוכיות להטמעת תרבות ניקיון בקרב תלמידי מערכת החינוך.

פיתוח

להצעיד את ירושלים קדימה! לירושלים לא חסרים מנועי צמיחה. הגיע הזמן להפעיל אותם!

עיר חזקה נשענת על כלכלה צומחת ודינמית. כדי לחזק את ירושלים נפעל לקדם תנופת פיתוח של מנועי צמיחה מרכזיים, ובהם פיתוח תשתיות תיירות, סיוע לעסקים קטנים ובינוניים, ויצירת אקלים עסקי שיעודד יזמות והשקעות חדשות.

סגירת תפריט